Biuro Rachunkowe REWIZOR   |   Oferta   |   Cennik   |   RODO   |   Kontakt
Biuro rachunkowe Wrocław

RODO
Informujemy, że od 25 maja 2018 r. w zakresie przetwarzania danych osobowych zastosowanie znajdzie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE ("RODO").

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż: Administratorem danych osobowych, po wejściu na stronę jest Biuro Rachunkowe REWIZOR Rozalia Kułakowska, z siedzibą we Wrocławiu przy pl.Solnym 16.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Informujemy także, że poprzez korzystanie z tej strony bez zmiany ustawień Twojego oprogramowania/przeglądarki wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies i im podobnych technologii w Twoim urządzeniu końcowym oraz na korzystanie z informacji w nich zapisanych.

Przechodząc do serwisu poprzez kliknięcie odnośnika "Zgadzam się" wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych. Polityka prywatność znajduje się pod tym adresem: zgadzam się.
 

Copyright © 2014 - 2021 REWIZOR biuro rachunkowe: usługi księgowe, podatki - Wrocław