Biuro Rachunkowe REWIZOR   |   Oferta   |   Cennik   |   RODO   |   Kontakt
Biuro rachunkowe Wrocław

Oferta
Oferta biura obejmuje kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych w zakresie:

księgowość wrocław Księgowość


Prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z Ustawą z dnia 29.09.1994 r. o rachunkowości oraz MSR, podatkowej księgi przychodów i rozchodów zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 26.08.2003 r. w sprawie prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów, ryczałtu ewidencjonowanego, karty podatkowej.

kadry i płace wrocław Kadry i płace


Prowadzenie spraw kadrowych, w tym akt osobowych, naliczanie wynagrodzeń, rozliczanie obciążeń składkowo - podatkowych, rozliczanie zasiłków godnie z przepisami Kodeksu pracy, oraz przepisami podatkowo - ubezpieczeniowymi obowiązującymi w Polsce.

Sporządzanie i wysyłanie deklaracji do ZUS-u oraz urzędu skarbowego.

Rozliczanie delegacji, w tym zagranicznych.

podatki wrocław Rozliczenia podatkowe


Naliczanie podatku dochodowego od osób prawnych oraz od osób fizycznych, zgodnie z przepisami podatkowymi obowiązującymi w Polsce.

Rozliczanie podatku VAT, wysyłanie deklaracji VAT, JPK, rozliczanie transakcji z podmiotami zagranicznymi oraz sporządzanie i wysyłanie deklaracji VAT-UE.

Reprezentowanie Klientów w sprawach podatkowych.

rozliczenia zus wrocław Rozliczenia z ZUS


Rozliczanie składek od wynagrodzeń pracowników, zleceniobiorców, członków zarządów, właścicieli oraz wysyłanie deklaracji do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Reprezentowanie Klientów przed urzędem.

sprawozdania do US wrocław Sprawozdania dla Urzędu Statystycznego, NBP, banków i inne


Sporządzanie na życzenie Klientów sprawozdań dla Urzędu Statystycznego, Narodowego Banku Polskiego, sporządzanie wniosków kredytowych i innych.
 

Copyright © 2014 - 2021 REWIZOR biuro rachunkowe: usługi księgowe, podatki - Wrocław